ale o co chodzi?

June 25, 2014 9:16 am

Reporterskie emocje ostatnich dni przesłoniły nam trochę fakt, który uświadomiła jedna z naszych stałych Komentatorek, Errata: ale właściwie o co chodzi? Co to za baza i co tam się dzieje? Z pomocą przyszedł wczoraj na spotkaniu niekompletnej, bo rozsypanej po świecie, Reakcji, DrOgi Mąż Doroty, który pokazał mi fantastyczny filmik o Wisełce – i Domu Świętej Rodziny, gdzie ludzie związani z Fundacją jeżdżą na letnie rekolekcje.

Na spocie zobaczycie dom, zobaczycie także Drużynę Czasu – to te dzieciaki w brązowych pelerynach. Grupa wiekowa, która w zbudowanej w lesie bazie będzie mieć swoje tajne zajęcia z opiekunami, gdy rodzice będą mieć czas dla siebie nawzajem.

I chciałoby się zaprosić już teraz do Wisełki wszystkich, bo jest to miejsce, w którym “zakrzywia się przestrzeń i czas”, jak śpiewała kiedyś Wolna Grupa Bukowina – i dzieją się rzeczy naprawdę zmieniające życie. Ale zapisy rozpoczynają się zimą i wymagają komitetów kolejkowych. Nasza rodzina w tym roku pauzuje, bo dostać się nie udało. Ale może w przyszłym. I może uda się tam spotkać także Was, którzy Wisełki JESZCZE nie poznaliście. 🙂

I jeszcze raz baza: co było i co powstało na miejscu starej 🙂 Dziękuję Jackowi za dosłanie zdjęć.

fbjfbfdc hghbbbed

 

Tags: ,

Categorised in: Małgorzata Rybak