Alleluja, Pan Zwyciężył!!!

May 19, 2014 9:32 am

Kochani nasi Czytelnicy,

dziękuję Wam bardzo za szturm modlitwy w czasie naszego Programu w Meksyku. Doświadczyliśmy na nowo niezwykłej obecności Bożej łaski. Jaka to była radość obserwować pary, które przybyły na Program w dużych trudnościach, a z tematu na temat stawały się coraz bliższe sobie. Msza św. kończąca Program i odnowienie przyrzeczeń małżeńskich były cudownym przeżyciem odzyskanej małżeńskiej jedności i radości z odnalezienia się na nowo. Łzy wzruszenia w czasie świadectw pojawiały się nie tylko w oczach kobiet, ale także i mężczyzn. Dla nas wszystkich było to przede wszystkim doświadczenie bliskości Pana Boga. Głęboko w to wierzę, że był także wśród nas obecny św. Jan Paweł II, który w czasie ostatniej pielgrzymki do Meksyku zapewnił o swojej szczególnej więzi z tym Narodem.

Wiem, że ten Program jest owocny modlitwą wielu. Dziękuję Wam bardzo a jutro będę jeszcze z modlitwą wdzięczności także za Was i Wasze wsparcie u Matki Bożej z Guadadalupe.

Jutro także (czyli w Wasze dziś) zaczyna się druga faza szkolenia nowych instruktorów Modelu Creightona w Meksyku. Studenci z Argentyny, Brazylii i Kolumbii oraz wykładowcy z Omaha już dotarli. Jutro dojedzie reszta. Nowy błogosławiony czas.

Z serdeczną, pełną wdzięczności pamięcią o Was

ks. Jarosław

 

Tags: , , ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak