25-26 maja 2024 Program 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO w Łomiankach

Program 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO odbędzie się w dniach 25-26 maja 2024 r. w Instytucie Studiów nad Rodziną im. ks. abp K. Majdańskiego w Łomiankach przy ul. Baczyńskiego 9. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie. Godziny zajęć:  sobota 8.00-21.00; niedziela 9.00-18.30 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Kultura zapraszana do domu
2) Zadanie pracy nad pracą
3) Praca a małżeństwo i rodzina
4) Przyjaciele naszego małżeństwa
5) Wyobraźnia miłosierdzia
6) Dobro wspólne. My i reszta świata

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 800 zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. Cena nie uwzględnia noclegu.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: P3 25-26/05/2024, Łomianki. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie 3  po 22 maja oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione koszty organizacyjne.

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki

Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 18 maja 2024 r.. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT
Pytania dotyczące Programu NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO w Łomiankach prosimy kierować pod adres: [email protected]