czas dla nas

April 2, 2016 5:00 am

Od kawy na balkonie, przez piknik na ogródku, po wyjście do opery i długi spacer po przedstawieniu, by był czas na rozmowę. Od ulubionej kawiarni do trzydniowej wyprawy na wesele krewnych. Płucoserce dla małżeństwa, czyli nasz czas we dwoje. Ponieważ tak deficytowy, wymaga i wielkiej ochrony. Nie tylko może go nam zabrać praca, śmiertelnie pilne telefony czy wiosenne porządki. Może go zmarnować także rozmowa schodząca w stronę kłótni (o zakresie do 15 lat wstecz) albo pilne bieżące sprawy, wymagające omówienia (remont mieszkania).

Poniżej Absolwenci JA+TY=MY, którzy wybrali randkę w stylu deluxe 🙂 Firma cateringowa przygotowała stolik tylko dla nich na Moście Piaskowym, zwanym też “mostem zakochanych”, we Wrocławiu. Przepraszamy wszystkich Panów, którym żony dziś dadzą za przykład tę idealistyczną wizję randki doskonałej – błagamy Panie, by tego jednak nie robiły. 🙂 Jesteśmy kreatywni, poszukajmy naszych własnych najlepszych sposobów na dobry czas we dwoje.

Ważne, żeby się znalazł. W każdej znaczącej relacji pod słońcem ważne, by powiedzieć: “mam dla Ciebie czas”. Powiedzą nam o tym nasze dzieci, przyjaciele i ludzie z którymi pracujemy albo którzy pracują dla nas. Małżeństwo mówi o tym najciszej, ale bez tego czasu nie przeżyje żadnej większej trudności.

Miłego wieczoru 🙂

m

P.S. Dziękujemy Agacie i Karolowi za zgodę na publikację zdjęć.

Randka1

Randka2

Tags:

Categorised in: Małgorzata Rybak