Program 1 Ja+Ty=My Rybnik

08
Gru
2018

Program 1 Ja+Ty=My Rybnik

Rybnik

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 8-9 grudnia 2018 w Rybniku w budynku Duszpasterstwa Akademickiego DAR ul. Budnioka 5. Poprowadzą go ks. Krzysztof Nowrot i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

Godziny zajęć: 8 grudnia (sobota) 9.00-21.00, 9 grudnia (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić poniższy formularz.

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie (u babci, dziadka, rodziny, przyjaciół).  Spokój o ich dobrostan pomoże Państwu wyłączyć troskę o dzieci przez te dwa dni i przeżyć ten czas “we dwoje”, co jest naszym największym staraniem. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. W takim wypadku bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym.

KOSZT
Całkowity koszt Programu – 400 zł od pary małżeńskiej – uwzględnia materiały uczestnika i materiały warsztatowe, obiady i kolację oraz serwis napojów i ciast/słodkich przekąsek i inne koszty organizacyjne. Cena nie obejmuje kosztów noclegu.

Potwierdzeniem udziału w Programie “JA+TY=MY” jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł w ciągu 4 dni od daty rejestracji na konto:

55 1140 2004 0000 3302 5898 4570

Pozostałe 300 zł należy wpłacić najpóźniej przy rejestracji w dniu rozpoczęcia Programu. Istnieje możliwość rozłożenia kosztów udziału na dogodne raty.

KONTAKT
Pytania dotyczące Programu JA+TY=MY w Rybniku prosimy kierować na adres: fpr.rybnik@gmail.com lub tel. 508 258 857.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja