22-23 października Program 1 Ja+ Ty=My w Gdańsku

22
Paz
2022

22-23 października Program 1 Ja+ Ty=My w Gdańsku

ul. Juliusza Słowackiego 101, GDAŃSK Gdańsk
22-23/10

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 22-23 października w Szkole Podstawowej im. św. Jana de la Salle, ul. Słowackiego 101 w Gdańsku. Poprowadzą go ks. Krzysztof Ławrukajtis i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć:  sobota 8.00-21.00, niedziela 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz.
Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 700zł od pary małżeńskiej (350 zł/osoba).  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.) PROSZĘ O WYSYŁANIE POTWIERDZEŃ NA ADRES MAILOWY: asz.gubm@gmail.com

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 22-23/10, Gdańsk. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 19 października oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 17 października 2022. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT

Pytania dot. Programu JA+TY=MY prosimy kierować pod adres: asz.gubm@gmail.com

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

Uwaga! Program 1 Ja+Ty=My może zostać odwołany ze względu na stale zmieniającą się sytuację związaną z pandemią koronawirusa. W przypadku, gdy przeprowadzenie spotkania nie będzie możliwe wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja