23-24 kwietnia Program 2 MY+RODZINA w “Dobrym Miejscu”

23
Kwi
2022

23-24 kwietnia Program 2 MY+RODZINA w “Dobrym Miejscu”

Łomianki/ Warszawa
23-24/04

Absolwentów Programu 1 JA+TY=MY serdecznie zapraszamy na Program 2 MY+RODZINA, który odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2022 r. w Domu Rekolekcyjnym Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3 (wejście A) w Warszawie. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

TEMATYKA
Program 2 zajmuje się małżonkami jako potencjalnymi i aktualnymi rodzicami oraz sytuuje ich w szerszym kontekście relacji z krewnymi, w tym z rodziną pochodzenia i teściami. Pomaga im również w odnalezieniu swojej własnej tożsamości jako rodziny. Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:

  1. Decyzja o rodzicielstwie
  2. Rodzicielstwo darem dla małżeństwa
  3. Małżeństwo podstawą dla rodzicielstwa
  4. Małżeństwo w genealogii pokoleń – spojrzenie wstecz
  5. Kompas wartości naszej rodziny
  6. Małżeństwo w genealogii pokoleń – spojrzenie do przodu

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia na Program 2 przyjmujemy od par małżeńskich, które uczestniczyły wcześniej w Programie 1 JA+TY=MY. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wypełnienie formularza nie gwarantuje rezerwacji miejsca na Programie. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo wiadomość potwierdzającą przyjęcie lub zawierającą informację o wykorzystaniu limitu miejsc. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 700 zł od pary małżeńskiej.
  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolacje (sobota), przekąski oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł lub całości kwoty na konto Fundacji Pomoc Rodzinie oraz przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres fpr.lomianki@gmail.com. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 2 dni od otrzymania potwierdzenia wpisania na listę uczestników. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: P2 23-24/04. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 18 kwietnia kwietnia oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 18 kwietnia. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT
Pytania dot. Programu MY+RODZINA w Łomiankach prosimy kierować pod adres: fpr.lomianki@gmail.com

Uwaga! Program 2 MY+RODZINA może zostać odwołany ze względu na stale zmieniającą się sytuację związaną z pandemią koronawirusa. W przypadku, gdy przeprowadzenie spotkania nie będzie możliwe wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

Lokalizacja