LISTA ZAMKNIĘTA 24-25 września Program 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO w Łomiankach

24
Wrz
2022

LISTA ZAMKNIĘTA 24-25 września Program 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO w Łomiankach

Łomianki
24-25/09

Absolwentów Programu 1 i Programu 2

Zapraszamy na Program 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO odbędzie się w dniach 24-25 września 2022 r. w Instytucie Studiów nad Rodziną im. ks. abp K. Majdańskiego w Łomiankach przy ul. Baczyńskiego 9. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie. Godziny zajęć:  sobota 8.00-21.00; niedziela 9.00-17.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Kultura zapraszana do domu
2) Zadanie pracy nad pracą
3) Praca a małżeństwo i rodzina
4) Przyjaciele naszego małżeństwa
5) Wyobraźnia miłosierdzia
6) Dobro wspólne. My i reszta świata

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić dostępny poniżej formularz zgłoszeniowy.

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 700zł od pary małżeńskiej (350 zł/osoba).  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. Cena nie uwzględnia noclegu.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 24-25/09, Łomianki. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 21 września oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki

Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 19 września 2022. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT
Pytania dot. Programu 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO w Łomiankach prosimy kierować pod adres: fpr.lomianki@gmail.com

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

Uwaga! Program 3 może zostać odwołany ze względu na stale zmieniającą się sytuację związaną z pandemią koronawirusa. W przypadku, gdy przeprowadzenie spotkania nie będzie możliwe wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja