MIĘDZYNARODOWY PROGRAM 3: NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO

04
Sie
2017

MIĘDZYNARODOWY PROGRAM 3: NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO

ul. K. K. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki

Zapraszamy absolwentów P1, którzy jeszcze nie zostali rodzicami, oraz absolwentów P1 i P2, którzy już są rodzicami. Program odbędzie się w wersji polskiej i angielskiej. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie.

 

Program 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2017 w Instytucie Studiów nad Rodziną im. ks. abp K. Majdańskiego w Łomiankach przy ul. Baczyńskiego 9. Godziny zajęć: 4 sierpnia (piątek) 18.30-21.30; 5 sierpnia (sobota) 9.00-20.00; 6 sierpnia (niedziela) 9.00-18.30 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Kultura zapraszana do domu
2) Zadanie pracy nad pracą
3) Praca a małżeństwo i rodzina
4) Przyjaciele naszego małżeństwa
5) Wyobraźnia miłosierdzia
6) Dobro wspólne. My i reszta świata

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić dostępny poniżej formularz.
Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 20 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 450zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (piątek, sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 150zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 4-6 sierpnia, Łomianki. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 28 lipca oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 2 sierpnia (środa). W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT
Pytania dot. Programu NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO w Łomiankach prosimy kierować pod adres: fpr.lomianki@gmail.com

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja