Program 1 Ja+Ty=My Kraków

27
Paz
2018

Program 1 Ja+Ty=My Kraków

30-610 Kraków, ul. Totus Tuus 32 Kraków


Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 27-28 października 2018 w Krakowie. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

Godziny zajęć: 27 października (sobota) 8.30-21.30, 28 października (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić poniższy formularz – dostępny od 25 września 2018, wcześniejsze rejestracje nie będą brane pod uwagę.

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie (u babci, dziadka, rodziny, przyjaciół). W sytuacjach awaryjnych będziemy się starać zorganizować opiekunów na miejscu, ale należy pamiętać, że trudno w wartościowy sposób zająć dzieci w obcym miejscu przez wiele godzin pod rząd. Spokój o ich dobrostan pomoże też Państwu wyłączyć troskę o dzieci przez te dwa dni i przeżyć ten czas “we dwoje”, co jest naszym największym staraniem. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami.

KOSZT
Całkowity koszt Programu – 400 zł od pary małżeńskiej – uwzględnia materiały uczestnika i materiały warsztatowe, obiady i kolację oraz serwis napojów i ciast/słodkich przekąsek, opłatę za wynajem miejsca i inne koszty organizacyjne. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 27-28 października, Kraków. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane.

Potwierdzeniem udziału w Programie “JA+TY=MY” jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł w ciągu 4 dni od daty rejestracji na konto autora i organizatora Programu : Fundacji Pomoc Rodzinie.

Wszelkie wpłaty na konto należy uiścić przed 19 października.

Rezygnacja z udziału w Programie po 19 października oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.

Pozostałe 300 zł można wpłacić przy rejestracji w dniu rozpoczęcia Programu (sobota 27 października 8.30 rano).

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

KONTAKT
Zapisy od 25 września 2018r.
Pytania dot. Programu Ja+Ty=My w Krakowie prosimy kierować pod numer telefonu: Renata Skalik 796 540 223

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja