ODWOŁANY! Program 1 JA+TY=MY w Bartnikach k. Skierniewic

27
Lis
2021

ODWOŁANY! Program 1 JA+TY=MY w Bartnikach k. Skierniewic

ssss Bartniki, ul. Miodowa 11
27-28/11/2021
Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 27-28 listopada w Bartnikach k. Skierniewic- Ośrodek rekolekcyjno- wypoczynkowy im. Bogdana Jańskiego przy ul. Miodowej 11. Poprowadzą go ks. Rafał Babicki i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA

Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób.

Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wypełnienie formularza nie gwarantuje rezerwacji miejsca na Programie. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo wiadomość potwierdzającą przyjęcie lub zawierającą informację o wykorzystaniu limitu miejsc. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 22 listopada 2021 r.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona! Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

NOCLEG

Dom Rekolekcyjny i Parafia św. Antoniego z Padwy oferuje możliwość odpłatnych noclegów- prosimy o rezerwacje we własnym zakresie.

DOM I PARAFIA ŚW. ANTONIEGO Z PADWY
ul. Miodowa 9, BARTNIKI
96-332 RADZIWIŁŁÓW MAZOWIECKI
tel. (46) 831 02 22
e-mail: antoni@zmartwychwstancy.pl
www.antoni.zmartwychwstancy.pl

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota od 9:00 do 21:00, niedziela od 9:00 do 17:00) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT

Koszt udziału w Programie to 460. zł od pary małżeńskiej.

Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela), serwis kawowy oraz inne koszty organizacyjne.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 27-28.11, Bartniki.

Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 22 listopada oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie Spamu.

Uwaga! Program 1 Ja+Ty=My może zostać odwołany ze względu na stale zmieniającą się sytuację związaną z pandemią koronawirusa. W przypadku, gdy przeprowadzenie spotkania nie będzie możliwe wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja