Program 1 JA+TY=MY w Poznaniu

14
Gru
2019

Program 1 JA+TY=MY w Poznaniu

Poznań

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2019 r. w Katolickiej Szkole Podstawowej im Stanisława Kostki w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 92. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć: 14 grudnia (sobota) 9.00-21.00, 15 grudnia (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz.
Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 400 zł od pary małżeńskiej.
  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 14-15 grudnia, Poznań. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 30 listopada oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu gotówką. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT

Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Poznaniu prosimy kierować pod adres: fpr.poznan@gmail.com lub dzwonić pod numer telefonu 502719234,

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

 

Lokalizacja