Program 1 JA+TY=MY w Pułtusku – program ODWOŁANY

14
Lis
2020

Program 1 JA+TY=MY w Pułtusku – program ODWOŁANY

Pułtusk

UWAGA! PROGRAM ZOSTAŁ ODWOŁANY! 

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 14-15 listopada 2020 r. w parafii św. Jana Pawła II w Pułtusku przy ul. P. Skargi 4 A (dom parafialny przy kościele szkolnym). Poprowadzą go ks. Sławomir Stefański i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć: 14 listopada (sobota) 9.00-21.00, 15 listopada (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św. Godziny zajęć mogą uleć niewielkiej zmianie.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!

 

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 370 zł od pary małżeńskiej.
  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota). Koszt nie uwzględnia noclegu.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 170 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 14-15 listopada, Pułtusk. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 3 listopada oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu gotówką. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

Uwaga! Program 1 JA+TY=MY może zostać odwołany ze względu na stale zmieniającą się sytuację związaną z pandemią koronawirusa.

KONTAKT

Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Pułtusku prosimy kierować pod adres: ssmagi@wp.pl, lub na nr 603 594 093.

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

Lokalizacja