Program 1 JA+TY=MY w Pułtusku

19
Maj
2018

Program 1 JA+TY=MY w Pułtusku

ul. Piotra Skargi 4a, Pułtusk
19-20 maja 2018r.

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 19-20 maja 2018 w Parafii pw. św. Jana Pawła II w Pułtusku przy ul. Piotra Skargi 4a. Poprowadzą go ks. Sławomir Stefański, Proboszcz Parafii pw. św. Jana Pawła II i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć: 19 maja (sobota) 9.00-21.00, 20 maja (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić poniższy formularz.
Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 350 zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 19-20 maja, Pułtusk. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 14 maja oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację i Parafię koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

Pozostałą kwotę będzie można wpłacić na miejscu gotówką. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT
Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Pułtusku prosimy kierować pod adres: fpr.lomianki@gmail.com
(ps. Zdarza się, że korespondencja wysyłana z adresu fpr.lomianki@gmail.com trafia do spamu. Jeśli oczekują Państwo od nas odpowiedzi na swoje zgłoszenie bądź maila, prosimy o sprawdzenie zakładki SPAM.)

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja