Program 1: JA+TY=MY w Rybniku

14
Kwi
2018

Program 1: JA+TY=MY w Rybniku

ul. Brudnioka 5, Rybnik
14-15 kwietnia 2018

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2018 w budynku Duszpasterstwa Akademickiego DAR przy ul. Brudnioka 5 w Rybniku. Poprowadzą go o. Radomir Buchcik OFM i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

Godziny zajęć: 14 IV (sobota) 9.00-21.00, 15 IV (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia, należy wypełnić poniższy formularz.
Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 350zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

KONTAKT

Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Rybniku prosimy kierować pod adres: fpr.rybnik@gmail.com lub tel. 508 258 857

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja