Program 1 Ja+Ty=My w Starej Miłosnej

26
Sty
2019

Program 1 Ja+Ty=My w Starej Miłosnej

Stara Miłosna

 

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 26-27 stycznia 2019 r. w Starej Miłosnej. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak.

Godziny zajęć: 26 stycznia (sobota) 8.30-21.30, 27 stycznia (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić poniższy formularz

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie (u babci, dziadka, rodziny, przyjaciół).
Spokój o ich dobrostan pomoże też Państwu wyłączyć troskę o dzieci przez te dwa dni i przeżyć ten czas “we dwoje”, co jest naszym największym staraniem. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami.

KOSZT
Całkowity koszt Programu – 400 zł od pary małżeńskiej – uwzględnia materiały uczestnika i materiały warsztatowe, obiady i kolację oraz serwis napojów i ciast/słodkich przekąsek, opłatę za wynajem miejsca i inne koszty organizacyjne. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 26-27 stycznia, Stara Miłosna. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane.

Potwierdzeniem udziału w Programie “JA+TY=MY” jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł w ciągu 4 dni od daty rejestracji na konto autora i organizatora Programu : Fundacji Pomoc Rodzinie.

Rezygnacja z udziału w Programie po 18 stycznia oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.

Pozostałe 300 zł można wpłacić przy rejestracji w dniu rozpoczęcia Programu (sobota 26 stycznia 8.30 rano).

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

KONTAKT
Pytania dot. Programu Ja+Ty=My w Starej Miłosnej prosimy kierować pod e-mail: ognisko.warszawapraga@gmail.com

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

Lokalizacja