Program 1 JA+TY=MY w Szczecinku – ODWOŁANY

18
Kwi
2020

Program 1 JA+TY=MY w Szczecinku – ODWOŁANY

Szczecinek

Program został odwołany ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa. O wyznaczeniu kolejnego terminu poinformujemy na naszej stronie internetowej oraz profilu facebookowym – kliknij tutaj

 

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2020 r. w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym, Gimnazjum i Szkole Podstawowej w Szczecinku przy ul. Klasztornej 16.  Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić poniższy formularz.

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

 

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 400 zł od pary małżeńskiej.
  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 18 – 19 kwietnia, Szczecinek. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 3 kwietnia oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki

Uwaga! Zmiana nr konta!
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę należy wpłacić na miejscu gotówką.

Ważne! W przypadku gdy małżonkowie zainteresowani są noclegiem w Szczecinku prosimy o kontakt z Agnieszką i Jackiem na nr.: 665 656 130,

KONTAKT
Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Łomiankach prosimy kierować pod adres: fpr.koszalin@gmail.com

Lokalizacja