Program 1 JA+TY=MY w Warszawie

30
Paz
2021

Program 1 JA+TY=MY w Warszawie

ul. Rechniewskiego 14 Warszawa
30/10 i 6/11

Program 1 JA+TY=MY w Warszawie

Parafia św. Patryka, ul. Rechniewskiego 14, Warszawa.

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dwie kolejne soboty30 października i 6 listopada 2021 r. w Warszawie, w Parafii św. Patryka na Gocławiu. Poprowadzą go ks. Mariusz Lech i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Zgłoszenia przyjmowane są na adres: program1.patryk@gmail.com

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9:00 do 18:00) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 400 zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, sobota), serwis kawowy oraz inne koszty organizacyjne.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 150 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 30 października i 6 listopada, Warszawa.

Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 25 października oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie Spamu.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja