!!!UWAGA!!! PROGRAM ODWOŁANY! Program 1 JA+TY=MY w Wyszkach, między Bielskiem Podlaskim a Białymstokiem

16
Paz
2021

!!!UWAGA!!! PROGRAM ODWOŁANY! Program 1 JA+TY=MY w Wyszkach, między Bielskiem Podlaskim a Białymstokiem

Piórkowska 30, Wyszki
16-17/10/2021

Program 1 JA+TY=MY w Wyszkach (między Bielskiem Podlaskim a Białymstokiem).

Gminne Centrum Biblioteczno – Kulturalne , ul. Piórkowska 30.

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 16-17 października 2021 r. w Wyszkach. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Zgłoszenia przyjmowane są na adres blueaha@gazeta.pl

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona!

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 375 zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, ciepły posiłek, serwis kawowy oraz inne koszty organizacyjne. Nie uwzględnia noclegu.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 170 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 16-17 października, Wyszki. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 13 października oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 45 1500 2022 1220 2002 2678 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką. W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie Spamu.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja