Program 1 JA+TY=MY we Wrocławiu

22
Wrz
2018

Program 1 JA+TY=MY we Wrocławiu

Wrocław Wrocław
22-23 września 2018

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 22-23 września 2018 we Wrocławiu. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie.

Godziny zajęć: 22 września (sobota) 8.30-21.30, 23 września (niedziela) 9.00-18.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić poniższy formularz – dostępny od 23 sierpnia 2018.

Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie (u babci, dziadka, rodziny, przyjaciół). W sytuacjach awaryjnych będziemy się starać zorganizować opiekunów na miejscu, ale należy pamiętać, że trudno w wartościowy sposób zająć dzieci w obcym miejscu przez wiele godzin pod rząd. Spokój o ich dobrostan pomoże też Państwu wyłączyć troskę o dzieci przez te dwa dni i przeżyć ten czas “we dwoje”, co jest naszym największym staraniem. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami.

KOSZT
Całkowity koszt Programu – 400 zł od pary małżeńskiej – uwzględnia materiały uczestnika i materiały warsztatowe, obiady i kolację oraz serwis napojów i ciast/słodkich przekąsek, opłatę za wynajem miejsca i inne koszty organizacyjne.

Potwierdzeniem udziału w Programie “JA+TY=MY” jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł w ciągu 4 dni od daty rejestracji na konto autora i organizatora Programu : Fundacji Pomoc Rodzinie.

Fundacja “Pomoc Rodzinie”

ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki

Bank Zachodni WBK SA

Nr konta: 96 1090 1014 0000 0001 3364 9267

Pozostałe 300 zł należy wpłacić najpóźniej przy rejestracji w dniu rozpoczęcia Programu (sobota 22 września 8.30 rano). Istnieje możliwość rozłożenia kosztów udziału na dogodne raty.

KONTAKT
Zapisy od 23 sierpnia 2018r.
Pytania dot. Programu JA+TY=MY we Wrocławiu prosimy kierować pod adres: fpr.wroclaw@gmail.com

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja