Program 2 MY+RODZINA w Łomiankach

25
Maj
2018

Program 2 MY+RODZINA w Łomiankach

ul. K.K. Baczyńskiego 9, Łomianki
25-27 maja 2018

Absolwentów Programu JA+TY=MY serdecznie zapraszamy na Program MY+RODZINA, który odbędzie się w dniach 25-27 maja 2019 na Wydziale Studiów nad Rodziną w Łomiankach przy ul. Baczyńskiego 9. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć:
25 maja (piątek) 19.00-21.45,
26 maja (sobota) 9.00-20.30,
27 maja (niedziela) 9.00-17.30 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program 2 zajmuje się małżonkami jako potencjalnymi i aktualnymi rodzicami oraz sytuuje ich w szerszym kontekście relacji z krewnymi, w tym z rodziną pochodzenia i teściami. Pomaga im również w odnalezieniu swojej własnej tożsamości jako rodziny. Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:

  1. Decyzja o rodzicielstwie
  2. Rodzicielstwo darem dla małżeństwa
  3. Małżeństwo podstawą dla rodzicielstwa
  4. Małżeństwo w genealogii pokoleń – spojrzenie wstecz
  5. Kompas wartości naszej rodziny
  6. Małżeństwo w genealogii pokoleń – spojrzenie do przodu

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia na Program 2 przyjmujemy od par małżeńskich, które uczestniczyły wcześniej w Programie 1 JA+TY=MY. Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Następnie ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 400zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolacje (piątek, sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 25-27 maja, Łomianki. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 21 maja oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 23 maja (środa). W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT

Pytania dot. Programu MY+RODZINA w Łomiankach prosimy kierować pod adres: fpr.lomianki@gmail.com

ps. Zdarza się, że korespondencja wysyłana z adresu fpr.lomianki@gmail.com trafia do spamu. Jeśli oczekują Państwo od nas odpowiedzi na swoje zgłoszenie bądź maila, prosimy o sprawdzenie zakładki SPAM.

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja