Program 3 NASZA RODZINA +SPOŁECZEŃSTWO we Wrocławiu

08
Mar
2019

Program 3 NASZA RODZINA +SPOŁECZEŃSTWO we Wrocławiu

Wrocław

Zapraszamy absolwentów Programu 1, którzy jeszcze nie zostali rodzicami, oraz absolwentów Programu 1 i Programu 2, którzy już są rodzicami.

Program 3 NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO odbędzie się w dniach 09-10 marca. Poprowadzą go ks. Jarosław Szymczak i pary trenerskie. Godziny zajęć: 09 marca (sobota) 9.00-20.00; 10 marca (niedziela) 9.00-18.30 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji:
1) Kultura zapraszana do domu
2) Zadanie pracy nad pracą
3) Praca a małżeństwo i rodzina
4) Przyjaciele naszego małżeństwa
5) Wyobraźnia miłosierdzia
6) Dobro wspólne. My i reszta świata

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób.
Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu. Powiadomimy Państwa o terminie przyjmowania zgłoszeń.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 20 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 400zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację ( sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

KONTAKT

Pytania dot. Programu NASZA RODZINA+SPOŁECZEŃSTWO we Wrocławiu prosimy kierować pod adres: fpr.wroclaw@gmail.com

Zapisy

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Lokalizacja