Program JA+TY=MY w Krakowie

16
Lis
2019

Program JA+TY=MY w Krakowie

Kraków

Serdecznie zapraszamy małżeństwa sakramentalne na Program JA+TY=MY, który odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2019 w budynku CARITAS przy Sanktuarium Świętego Jana Pawła II w Krakowie przy ul.Totus Tuus 32. Poprowadzą go ks. Artur Chłopek i pary trenerskie Fundacji Pomoc Rodzinie. Godziny zajęć: 16 listopada (sobota) 9.00-21.00, 17 listopada (niedziela) 8.00-17.00 – w tym Msza św.

TEMATYKA
Program obejmuje 6 sesji tematycznych, w każdej z nich – wykład, warsztat w grupie i dialog małżonków we dwoje. Tematy sesji (szczegóły tutaj):
1) Idealistyczne wizje a rzeczywistość
2) Szacunek i akceptacja odmienności
3) Dar zamiast roszczeń
4) Czas dla nas
5) Dialog i komunikacja
6) Pieczęć daru – życie seksualne

ZGŁOSZENIA
Ze względu na pracę metodą warsztatową w Programie mogą uczestniczyć wyłącznie PARY małżeńskie – nie ma możliwości udziału pojedynczych osób. Aby dokonać zgłoszenia należy wypełnić formularz.
Wypełnienie formularza rezerwuje dla Państwa miejsce na naszym Programie. Możemy przyjąć ograniczoną liczbę małżeństw, dlatego warto wypełnić formularz jak najszybciej. Następnie w ciągu 4 dni od jego wypełniania prosimy o wpłatę zaliczki na poczet kosztów organizacji Programu.

DZIECI
Z uwagi na długi czas trwania Programu (sobota – od 9 rano do 21 wieczorem) prosimy o zapewnienie opieki dla Państwa dzieci we własnym zakresie. Wyjątkiem są niemowlęta, które zwykle biorą udział w Programie razem z rodzicami. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą informację, jeśli będziecie Państwo brali udział w Programie z niemowlęciem.

KOSZT
Całkowity koszt udziału w Programie to 400 zł od pary małżeńskiej.  Kwota ta uwzględnia podręczniki i materiały warsztatowe, obiad (sobota, niedziela) i kolację (sobota), serwis napojów i ciast/przekąsek oraz inne koszty organizacyjne. (Nie uwzględnia noclegu.)

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł na konto Fundacji Pomoc Rodzinie. Zaliczkę należy wpłacić w ciągu 4 dni od wypełnienia formularza zgłoszeniowego. W tytule przelewu konieczne jest podanie nazwiska uczestników oraz daty i miejsca: 16-17 listopada, Kraków. Bez tych informacji wpłaty mogą zostać niezidentyfikowane. Rezygnacja z udziału w Programie po 4 listopada oznacza brak zwrotu zaliczki ze względu na poniesione przez Fundację koszty organizacyjne.
Dane do przelewu:
Fundacja Pomoc Rodzinie
ul. Baczyńskiego 9, 05-092 Łomianki
Nr konta: 91 1500 2022 1210 7004 5132 0000

Pozostałą kwotę można wpłacić na miejscu gotówką lub przelewem do dnia 14 listopada (czwartek). W razie zgłoszonej potrzeby kwota może być rozłożona na raty.

KONTAKT

Pytania dot. Programu JA+TY=MY w Krakowie prosimy kierować pod adres: fpr.krakow@gmail.com lub dzwonić pod numer telefonu 796 540 223

Jeśli nie otrzymali Państwo od nas informacji zwrotnej w ciągu czterech dni w sprawie zapisu, to prosimy najpierw o sprawdzenie SPAMu.

Lokalizacja