FertilityCare Centers International

August 8, 2013 10:23 am

Organizacja, która opiekuje się wszystkimi dziełami, które powstały wokół Modelu Creightona i NaProTechnology. Oprócz grona współtwórców Modelu, sekretarza oraz teologa, w Radzie zasiadają przedstawiciele poszczególnych kontynentów. Spora część spotkania poświęcona była więc sprawozdaniom z rozwoju NaProTechnologii na świecie. Kilka razy wywołało to długą dyskusję i poszukiwanie właściwych rozwiązań. To moje trzecie już spotkanie, które odbywa się tylko raz w roku i z każdym rokiem jest więcej tematów.

Poza Stanami Zjednoczonymi tylko Polska może się poszczycić takim rozwojem i liczbą instruktorów i lekarzy. Mamy być z czego dumni.

Przy okazji takiego spotkania widać, jak wiele udało się już zbudować. Tak jak ze wszystkim: wysiłki podejmowane każdego dnia, jak i przezwyciężane po drodze trudności, składają się na konkretne dobro, które – zobaczone z pewnej odległości – może nam dać radość, poczucie spełnienia i siły do dalszej pracy. W każdej dziedzinie.

Krótko po spotkaniu zaczęło się spotkanie American Academy for FertilityCare Professionals, które potrwa do końca tygodnia.

Nowy Orlean pozostaje więc ciągle tylko widokiem z okna hotelu.

z pamięcią

Fr Jay

Tags: ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak