I znowu w podróży

August 5, 2013 1:35 pm

Wczorajsza zaczęła się o 13:50 i zakończyła o 4 nad ranem. Gdyby nie pomoc Przyjaciół z Ogniska Poznańskiego, nie udałoby się. Najpierw Zosia i Ryszard, a potem Mariusz, który nas przywiózł ofiarnie samochodem do Łomianek, żebym zdążył na samolot. Nie było więc zbyt wiele okazji do snu, ale to dobrze, bo dziś część dalsza podróży, i może uda się odespać.

Tym razem udaję się na spotkanie FertilityCare Centers International – organizacji, która koordynuje wszystkie działania w świecie związane z NaProTechnologią. Oprócz jej twórcy, dr. T. Hilgersa, są przedstawiciele wszystkich kontynentów i kilka jeszcze osób, które w sumie tworzą Radę Dyrektorów. Zebranie odbywa się raz w roku i jest baaaardzo intensywne. A zaraz po – jest spotkanie American Association for FertilityCare Profesionals. Wszystko kończy się w niedzielę. I zaraz potem powrót. Spotkanie w tym roku wydaje sie szczególnie ważne, bo pojawiają sie nowe centra, które wymagają szczególnej uwagi. Jak zawsze będzie się dużo działo, o czym nie omieszkam informować.

Teraz lot do Nowego Jorku, tam kilka godzin przerwy – oczekiwania na następny lot, do Nowego Orleanu (choć to USA, to klimaty bardzo francuskie i europejskie). I jak zawsze proszę mojego Anioła Stróża, żeby się mną w tym czasie opiekował i … dysponował.

Z serdeczną pamięcią

Ks. Jarosław

Tags: , ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak