Kochani Czytelnicy,

February 24, 2013 5:00 am

to rzeczywiście niezwykłe. Minął rok. Dla mnie (i całego naszego Zespołu) był to czas odwiedzania Was i Waszych Domów czy też miejsc pracy przez okno komputera. Chcieliśmy przez to małe okienko – chyba, że macie porządny ekran 😉 – pokazać Wam nasz świat. Taki sam jak Wasz, z tymi samymi wyzwaniami, okolicznościami, zmaganiami… Pełen niesamowitych spotkań, doświadczeń, radości, zwycięstw nad własną słabością. Chcieliśmy Was zainspirować czasem do spojrzenia z innej perspektywy, albo w trochę cieplejszych kolorach, a czasem do trudnego dobra.

A ja osobiście chciałbym Wam podziękować za umożliwienie mi doświadczenia czegoś zupełnie nowego w moim życiu – współpisania bloga. Do tej pory pisałem tylko artykuły, jedną książkę (kilka zacząłem), napisałem kilka tysięcy maili i na drugie tyle odpowiedziałem (albo planowałem odpowiedzieć, ale jeszcze nie zdążyłem). Wydawało mi się, że jest to forma poza moimi umiejętnościami… A jednak, dzięki życzliwej pracy nade mną naszej Redakcyjnej Opiekunki Gosi, dzięki Waszym ogromnie serdecznym komentarzom, pokonałem wszelkie opory i mogłem Was odwiedzać także i w takiej formie.

Chciałbym nam życzyć w dniu dzisiejszym 100 lat, choć pewnie nasz Zespół do tej pory już się kilka razy odmłodzi. Ale póki co, póki dzieci naszych Redaktorów nie przejmą pałeczki, chcemy bardzo być z Wami. Nawet jeśli to oznacza, że w ostatniej chwili przed zaśnięciem trzeba jeszcze usiąść do komputera, bo przecież jutro ktoś otworzy kompa, żeby przeczytać, co tam się wydarzyło od wczoraj na Przystani.

Do usłyszenia jutro

Captain Jay

Tags:

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak