Koniec Education Phase 1 w Omaha

October 10, 2016 9:21 am

Od poniedziałku kilkadziesiąt nowych instruktorów i lekarzy rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu – posługę w oparciu o Creighton Model FertilityCare System. Jeden z lekarzy, odbywający staż (fellowship) w Instytucie Papieża Pawła VI, który właśnie ukończył czteroletni staż w szpitalu w St. Louis, powiedział, że wydawało mu się, iż o leczeniu endometriozy wiedział już sporo, ale dopiero tu, w Instytucie Papieża Pawła VI, pod okiem doktora Hilgersa, uświadomił sobie, jak wiele jeszcze przed nim nauki i jak inne jest podejście NaProTechnologii do tego zagadnienia.

Za każdym razem urzeka mnie na nowo niezwykła troska i szacunek dla pacjenta w Modelu Creightona – słuchamy tego, co się dzieje w organizmie, uczymy się go i do tego dostosowujemy leczenie. Wiele spotkań z instruktorem i długa diagnostyka, która ostatecznie pomaga lekarzowi podjąć decyzję o leczeniu.

Dziękuję wszystkim za wsparcie i otoczenie opieką modlitewną całego kursu. Trudno sobie wyobrazić. jak udałoby się przetrwać cały jego trud, gdyby nie tyle modlitwy w tej intencji.

Z pamięcią o wszystkich

ks. Jarosław

 
popepaulviinstitute4

popepaulviinstitute3

popepaulviinstitute2

popepaulviinstitute1

popepaulviinstitute5

 

Zdjęcia – źródło: https://www.facebook.com/PPVI.Institute/photos/pcb.1306004952765591/1306004456098974/?type=3&theater

Tags:

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak