Koniec Programu 4: ja+BÓG

August 29, 2015 5:00 am

Przynajmniej ten oficjalny koniec w Trzęsaczu, bo Program się nie kończy tak szybko. 🙂 Zaczęliśmy nowy rok, rok niezwykłej przygody wchodzenia odrobinę świadomiej w relację z Panem Bogiem.

Podstawą naszych Programów jest rzetelna wiedza. Wiedza o nas samych, o relacjach, o zagrożeniach i o sprawdzonych rozwiązaniach.

Podobnie jest z Programem 4. Choć o rzeczywistości nadprzyrodzonej i duchowej, to jednak językiem konkretów i faktów. Uważamy, że doctrina sacra jest sana, czyli zdrowa. Podając zdrową naukę o sprawach duchowych, można budować niezwykłe dzieła. Tak jak łaska, która buduje na naturze. Dlatego najpierw trzy Programy o naturze, a dopiero potem trzy Programy o łasce. A potem jeszcze coś dalej. 🙂

Dziękuję wszystkim Uczestnikom, którzy zaufawszy naszym Programom kiedyś, gdy przyszli na P1,  trwają z nimi, wchodząc w proponowane kolejne odsłony. Cieszymy się bardzo, że podobnie jak było z Programem 2 i 3, gdzie uczestnicy zastanawiali się, co jeszcze można powiedzieć o małżeństwie po Programie 1, tak samo stało się i teraz. Udało się nam Uczestników zaskoczyć. 🙂 I to pozytywnie. Tak mówią.

Ale też żeby wejść owocniej w ten Program, trzeba przepracować P1-P3. Im więcej się uda w tym czasie osiągnąć, tym łatwiejszy Program 4. Zachęcam więc już Uczestników Programów natury, żeby solidnie popracowali i gdy będzie kolejne P4, zbiorą tego owoce.

Z serdeczną wdzięcznością za towarzyszącą nam modlitwę od Was wszystkich

Ks. Jarosław 

 

IMG_0375

FullSizeRender2

FullSizeRender

Tags:

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak