Love and Life Unlimited Conference – i magik

November 11, 2014 10:20 am

Love and Life Unlimited Conference to równolegle prowadzony kurs dla tych wszystkich, którzy pragną się zapoznać z NaProTechnologią i Creighton Model of FertilityCare System. Jest mąż instruktorki Modelu Creigtona, jest lekarka, która przyjechała się dowiedzieć, jak lepiej może pomagać swoim pacjentkom, jest nowa pracownica Instytutu (zwyczajowo każdy, kto pracuje w Instytucie bł. Papieża Pawła VI, przechodzi także tę konferencję).

Jest też Andres, syn moich przyjaciół z Meksyku, który uczestniczył ostatnio w Programie 1  wraz ze swoją żoną, zawodowy magik. Niezwykły magik, bo swoje występy (stworzył kilka scenicznych osobowości) wykorzystuje do uczenia młodzieży teologii ciała, wartości czystości, pracy nad sobą i motywacji, przeciwdziałania uzależnieniom. Występuje w szkołach, parafiach, na konferencjach, dla firm. Wszędzie służy prawdzie o miłości i życiu. Przyjechał, by pogłębić swoją wiedzę, żeby prawda o Bogu, który nas nie tylko cudownie stworzył, ale jeszcze piękniej odkupił, docierała do wielu.

Można nauczać na różne sposoby. Można połączyć pasję życiową, ogromny wysiłek włożony w przygotowanie każdego triku i dołożyć do tego misję, która może zmienić życie wielu.

Warto zobaczyć choćby migawkę z jego prezentacji:

A jego strona to www.openmagic.com.

 xj

 

Tags: , ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak