Love and Life – Unlimited!

October 10, 2012 10:26 am

Love and Life Unlimited Conference towarzyszy zwykle kursom dla Instruktorów modelu Creightona i lekarzy NaProTechnology. To konferencja przeznaczona głównie dla osób, które pragną w swoim życiu i środowisku wspierać cywilizację życia i miłości. Stąd dużo w tej grupie kapłanów, ludzi związanych z duszpasterstwem rodzin w swoich parafiach, doradców małżeńskich.

Obecna grupa jest dość międzynarodowa: USA, Meksyk i Anglia. Trzech kapłanów, troje pracowników Instytutu Papieża Pawła VI, dwoje doktorantów, dwoje doradców małżeńskich, dwóch doktorów. Wśród uczestników jest też najstarszy syn Sue i Toma Hilgers – Paul, który wzrastał razem z Instytutem.

Moim zadaniem było zapoznać uczestników z teologią ciała bł. Jana Pawła II w ciągu 4 spotkań. Samo zadanie byłoby cudowne samo w sobie, gdyby nie to, że językiem wykładowym jest ciągle obcy język – język angielski. I już ta przeszkoda by wystarczyła, żeby sobie nie poradzić, gdyby nie niezastąpiony Team, który w takich sytuacjach zawsze przychodzi z pomocą.

Jutro uczestników czeka przygotowanie 8 minutowej prezentacji jako owoc konferencyjnych przemyśleń. Trzymamy kciuki.

Fr Jay

Love & Life Unlimited Conference odbędzie się w Polsce, w Łomiakach k/Warszawy 11-15 lutego 2013. [przyp. red.]

Tags: , ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak