My plus rodzina

January 24, 2015 5:00 am

Jak wiadomo „Dwójka“ – MY+RODZINA – jest kontynuacją „Jedynki“. Powoduje to, że wszyscy, którzy się na tym Programie pojawiają, znają już jego strukturę, zasady i dynamikę tego czasu. Każdy przychodzi, bo wie, że ten czas zaowocuje w jego małżeństwie.

Przekłada się to od razu na atmosferę całego spotkania i to już od momentu rejestracji. Nawet jeśli pary nie znają się z P1, to mają podobne przeżycia za sobą i łączy ich świadomość, że każda z par tu uczestniczących zajęła się swoją relacją.

Zaczynamy trochę wcześniej, bo już w piątek. Ale podobnie jak przy „Jedynce“ czeka nas bardzo intensywna sobota. Nie tylko od strony treści i ilości zajęć, ale także z powodu zadań, które trzeba tego dnia przejść. Ale stara zasada żołnierska także tutaj obowiązuje: im więcej potu na ćwiczeniach, tym mniej krwi w walce. Pracujemy tutaj nad wypracowaniem nowych umiejętności, strategii i przekonań, żeby po powrocie do domu żyło nam się piękniej.

Dziękuję za wsparcie modlitwne, za pamięć o naszym zespole (trenerami są Hania i Michał oraz Tosia i Jacek), którzy pod opieką Agnieszki Rogalskiej (z pomocą naszego stażysty Staszka) i innych osób (dziękuję Andrzeju) robią wszystko, żeby było nam najlepiej.

Z wdzięcznością

Ks. Jarosław

Tags:

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak