My+Rodzina

September 15, 2013 9:40 am

Dlaczego MY+Rodzina? Dlaczego nie “JA+dzieci”, skoro już było JA+TY? Bo Program 2 pomaga nam odkryć fundamentalne znaczenie relacji małżeńskiej dla dobra naszej rodziny i naszych dzieci. Skoro one przychodzą na świat jako owoc wyłącznej i całkowitej miłości męża i żony, to jedynie wzajemna miłość Mamy i Taty, wyrażona koalicją w zwykłych, ale i też tych trudnych okolicznościach życia, może dać dzieciom to wsparcie, które jest gwarancją ich bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju. Jeśli dalibyśmy im w posagu tylko to, byłby to wystarczający prezent na ich dorosłość.

Na Programie, obok wytężonej pracy, towarzyszy nam jakaś ogromna pogoda ducha. Bo jak zwykle poprzez wykłady, warsztaty i rozmowę ze współmałżonkiem można stworzyć zaplecze narzędzi potrzebnych do przywracania naszym domom i naszym rodzinom pokoju i normalności, które – bez odpowiedniej nawigacji – przegrywają z tempem dzisiejszego świata. Piękno Programów to konkret codzienności, przy całej świadomości ludzkich ograniczeń.

Dziękujemy za Waszą modlitwę – i prosimy, byście byli nadal z nami w tym ważnym czasie odzyskiwania klarowności widzenia spraw.

Z Wrocławia
M z Mężem Andrzejem

Tags: ,

Categorised in: Małgorzata Rybak