Nasi Trenerzy

July 20, 2014 5:30 am

muszą pracować w różnych warunkach. Przygotowanie miejsca pod nasz Program jest czasem wyzwaniem samym w sobie: układ sal, który nie będzie rozpraszał, stoliki na dialog małżeński, odpowiednie menu i catering, drobiazgi, które czynią przestrzeń ładniejszą, odpowiednia muzyka, miejsce na kawę/herbatę i ciastka, itd.

Czasem wymaga od nich jeszcze więcej niż normalnie, tak jak to się przydarzyło tym razem Ani i Adamowi z Belgii, którzy przylecieli jako para trenerska, ale po drodze stracili walizkę i muszą bazować na tym, w czym przyjechali. Gosia (dzisiejsza Jubilatka, która nie miała czasu choćby na chwilę świętowania) i Andrzej dzielnie sobie radzą ze szkockim akcentem, który naprawdę należy do bardzo mocnych i trzeba się czasem nieźle wsłuchać, żeby zrozumieć rozmówców.

Najwięcej jest na barkach Ani i Armina, którzy jako Host Couch Couple mają na głowie jeszcze nasz transport i dopinanie wszystkich szczegółów. I choć wczoraj na koniec dnia wszyscy byli bardzo zmęczeni, a dziś czeka nas jeszcze cały dzień pracy, to jednak nikt nie żałuje, że przyjechał i pomaga. Wręcz przeciwnie – to naprawdę dobry czas dla każdego.

Z pamięcią o Was i prosząc jeszcze dalej o wsparcie

ks. Jarosław

 

Tags: ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak