o czym szumią wierzby

April 25, 2012 7:23 am

Nie wiem, jak gdzie indziej w Polsce, ale we Wrocławiu wietrznie. Ale to dobrze, bo jest nadzieja, iż pomyślne wiatry przywiały ks. Jarka z powrotem do kraju. Cieszyliśmy się bardzo tym, co pisał i czym się dzielił jako korespondent zza Oceanu. Trochę dzięki temu z Czytelnikami byliśmy tam, w sercu dziania się nie całkiem zwykłych rzeczy. I tak bardzo jesteśmy wdzięczni Sue Hilgers za rozświetlony porankiem wpis, w którym widać wyraźnie, jak piękne i zaskakujące miejsca na Ziemi wybiera sobie Święta Rodzina, by przyjmować gości – swoje ukochane dzieci. Na środku autostrady!

Nie mniej niezwykłe to uczucie – móc powitać w gronie Czytelników organizatorów i uczestników Programu Edukacyjnego w Instytucie Papieża Pawła VI w Omaha.Tak bardzo byśmy chcieli, byście na Przystani poczuli się dobrze – jak u siebie w domu. Jak w miejscu, gdzie można odpocząć, nabrać sił przed dalszą drogą – i zawsze wrócić.

Zapraszamy wszystkich Czytelników do dzielenia się własnym doświadczeniem i dobrym słowem. Liczymy na Wasze pocztówki z miejsc, gdzie – daleko czy blisko – można żyć wiarą. Pod adresem harbourblog.team@gmail.com czekamy na Wasze wpisy, które moglibyśmy zamieścić na Przystani.

Z pozdrowieniami,

Zespół Redakcyjny

Tags:

Categorised in: Od Redakcji