Po JA+TY=MY w Poznaniu

June 22, 2015 10:51 am

Podobnie jak w innych miejscach, Program w Poznaniu był nie tylko dla Poznania. Były dwie pary z Warszawy, jedna z Łodzi i jedna aż z dalekiego Olsztyna, która – dowiedziawszy się z Gościa Niedzielnego, że taki Program odbył się niedawno w ich rodzinnym mieście – szukała okazji, żeby się na niego wybrać gdziekolwiek będzie.

Była para, która została zaproszona przez przyjaciół, którzy uczestniczyli w Programie we Wrocławiu; była para, która chciała wybrać się do Olsztyna, ale nie dała rady, i były pary lokalne, które trafiły namówione przez znajomych. Dla nas to ogromna radość, że uczestnicy nie chcą zatrzymywać dla siebie doświadczenia JA+TY i wysyłają znajomych, gdzie się tylko da.

Świadectwa na zakończenie są zawsze niezwykłe. Nie sposób ich przytaczać, bo to też jakaś łaska tej chwili i tej konkretnie grupy osób. Dla nas to nagroda, że warto było się trudzić.

Msza św. na zakończenie była w parafii Świętej Rodziny. Dla Niej każda rodzina to jej własne środowisko, które trzeba wspierać.

Dziękuję bardzo wszystkim organizatorom i wszystkim wspierającm. Dziękuję za każde dobre słowo do nas przesłane i za wszystkie modlitwy i ofiary. To wszystko się składa na końcowy efekt. Dziękuję.

Z modlitwą

xj

unnamed

Tags: ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak