Po Programie

September 16, 2013 5:00 am

Niewiarygodne, jak szybko to przeszło. Tyle dobra w tak krótkim czasie. Pan Bóg łaskaw. I tyle modlitwy, jaka popłynęła w naszą stronę. Dziękuję Wam wszystkim.

Dziś we Wrocławiu był maraton. Ten, o którym myślałem kiedyś, żeby w nim pobiec. Jadąc na Program musieliśmy kluczyć, bo niektóre ulice były zablokowane dla biegaczy. My w tym czasie już zbliżaliśmy się do końca naszego maratonu – od piątku wieczór do niedzielnego wieczora. Tyle tematów, tyle przeżyć, tyle pracy, która tylko została zaczęta i będzie wymagała kontynuacji.

Patrzyłem z podziwem na tych 18 par i 3 pary trenerskie. Po ciężkim tygodniu pracy wybrali się na tak intensywny weekend zajęć. Choć wszyscy wiemy, że to dla dobra ich relacji, ale zawsze jest to wysiłek, z którego tak łatwo się zwolnić, bo tyle tych różnych zajęć. A przecież jak wrócili do siebie do domu, to czekały na nich jeszcze normalne domowe obowiązki. Jak dobrze, że są takie pary, którym się chce podnosić standardy.

Było ciężko, było długo, ale przepięknie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy to tak pięknie zorganizowali: od Wrocławia po Łomianki.

Za dwa tygodnie Program 1 w Łomiankach. Za trzy – we Wrocławiu. Jak widać ciągle będzie zapotrzebowanie na Waszą modlitwę i pomoc.

z wdzięczną modlitwą

ks. Jarosław

Tags:

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak