pocztówka z pozdrowieniami

January 28, 2015 7:40 am

Zdaje się, że rola korespondentki bardzo przypadła mi do gustu 🙂
I korzystając z okazji, że znajduję się wraz z rodziną i innymi zaprzyjaźnionymi rodzinami w przepięknym miejscu na południu Polski – w Zakopanem, to uprzejmie donoszę:

Zakopane jest zakopane. W tym roku śnieg dopisał, jakby chciał zatrzeć złe wrażenie o sobie, że go w zeszłym roku w zasadzie nie było 😉 Można więc śmiało korzystać z uroków zimy: sanki, ślizgi, narty zjazdowe, narty biegowe, kulig, czy spacer po głębokim, puszystym śniegu.
Nie da się ukryć, że takie warunki czynią zimę wyjątkową porą roku.
A dodatkowym urokiem tego czasu jest właśnie to, że nie jesteśmy tu sami tylko w kilka rodzin. Można więc sobie nawzajem pomóc, zaopiekować się dziećmi w podgrupach, w miłym towarzystwie wypić kawkę albo coś innego 😉 albo też uzyskać jakiś mały rabat za pobyt. Dzieci mają swoje towarzystwo, dorośli również, mamom, zwłaszcza z małymi dziećmi, łatwiej jest wszystko ogarnąć, tym bardziej, że niektórzy mężowie musieli wrócić do swoich obowiązków.

Serdecznie Was pozdrawiam i życzę spokojnych ferii. I zachęcam do wspólnych rodzinnych wyjazdów, najlepiej w kilka rodzin. Mam nieodparte wrażenie, że tak jest łatwiej.

Korespondentka z dalszego Południa, Dorota

Tags:

Categorised in: Dorota