pogotowie randkowe

September 22, 2013 5:04 am

Nasi Sąsiedzi z Dołu zabierają nam syna do dinoparku. Córka jest u koleżanki. Zaskoczeni kompletnie nagłym bezrobociem w dziedzinie zajmowania się dziećmi, jemy obiad we dwoje i to nawet w towarzystwie świeczki, mimo że rachunki za prąd opłacane regularnie, a potem oglądamy film, którego wartka akcja byłaby nie do pojęcia po 22:30, gdy zwyczajowo kończy się nasza krzątanina. Domowym sposobem mamy więc restaurację i kino. W “kinie domowym” jeszcze przydarza się filiżanka kawy, więc prawie kawiarnia.

Przez resztę wieczoru są u nas dzieci Sąsiadów z Dołu, którzy z kolei sami wypadają na romantyczne zakupy swetra dla Niego.

Fajnie mieć sąsiada, co pożyczy szklankę cukru, ale jeszcze lepiej sąsiadów, z którymi “czas dla nas” jest możliwy nawet w czasach p.n.d. (po narodzinach dzieci). Co zrobić, żeby mieć takich sąsiadów? Wysłać ich na warsztaty JA+TY=MY i wszystko stanie się jasne. Będą grać z Wami w jednej drużynie. Do Łomianek za tydzień chyba jeszcze się da, we Wrocławiu już tylko lista rezerwowa.*

🙂

M

*więcej informacji na www.fpr.pl

Tags: , ,

Categorised in: Małgorzata Rybak