Powrót do domu

September 4, 2012 7:54 am

Po dwóch miesiącach nieobecności mój pokój wymaga zdecydowanego odkurzenia. Ale zdecydowanie bardziej wymaga odkurzenia powrót do naszych spotkań na Blogu. Zatrzymywałem się w naszej Przystani każdego dnia ciesząc się wszelkim dobrem, które tam zagląda przez dzielenie się słowem/Słowem, dziękując Świętej Rodzinie za taki wspaniały Zespół Autorów.

Pewnie już wszyscy wróciliśmy do naszych normalnych zadań. No może poza tymi, którzy pracują na uczelniach. My jeszcze mamy wrzesień zanim pojawią się studenci. W tym roku jednak, w Łomiankach ten wrzesień będzie dość niezwykły. Po raz pierwszy zagoszczą w naszym domu studenci kursu NaProTechnologii. Uczestnicy z 11 krajów. No i wykładowcy z prof. Hilgersem na czele. Zapowiada się wspaniały czas. Mam nadzieję, że uda mi się przekazać Wam jakieś migawki z tego wydarzenia.

A dziś chciałbym tylko na chwilę odwiedzić każdy Wasz Dom i zostawić w nim odrobinę pokoju. Pokoju, który tylko może dać Pan Jezus. Na szczęście dla nas, On nas zawsze chce w ten pokój wyposażyć.

Pokój temu domowi!

X Jarosław

Tags: , ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak