Premiera książki "Raz się żyje"

March 4, 2016 7:10 am

1 marca weszła do księgarń w całej Polsce książka ks. Jarosława Szymczaka i Małgorzaty Rybak pt. “Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance“, wydana nakładem Rosikon Press oraz objęta patronatem medialnym radiowej Jedynki i Gościa Niedzielnego oraz portali Przeznaczeni.pl i beneDeo.com.

To książka dla ludzi dla ludzi rozdartych między zaangażowanie w pracę i życie rodzinne, pracoholików i osób przeżywających wypalenie. Odpowiada na pytania nurtujące szefów i członków zespołów. Polecana szczególnie dla zwykłych mężów i ojców, żon i matek, mężczyzn i kobiet pracujących zawodowo oraz tych “siedzących w domu”.

Tekst obfituje w przykłady z życia i odwołuje się do najgłębszych ludzkich potrzeb. Autorzy dzielą się pomysłami, w jaki sposób łączyć życie rodzinne i zawodowe, by obie dziedziny były miejscem twórczego rozwoju. Wiele miejsca poświęcają osobistemu dojrzewaniu, bagażowi, z którym trzeba się uporać, by osiągnąć emocjonalną wolność oraz budowaniu trwałych, wartościowych relacji z innymi ludźmi.

Po więcej informacji odnośnie książki i jej dostępności w Fundacji zapraszamy serdecznie TU.

Zobacz cały newsletter TU

Raz się żyje-egzemplarz2

 

Tags:

Categorised in: Fundacja Pomoc Rodzinie