Premiera książki "Raz się żyje"

February 24, 2016 5:00 am

Drodzy Czytelnicy,

Z radością oficjalnie już zapowiadamy, że 1 marca będzie miała swoją premierę nasza książka – “Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance”. Trochę o historii jej powstawania znajdziecie na jej kartach; choć by o tym opowiedzieć, potrzeba pewnie drugich 300 stron tekstu. Pomimo trudów drogi, jaką musieliśmy przebyć od pomysłu, przez pisanie, aż do samego końca procesu wydawniczego, przede wszystkim towarzyszy nam wielka radość, że się udało i możemy się podzielić dobrym słowem, które ma moc wnosić coś nowego do naszego – i jak mamy nadzieję – Waszego życia.

Wiele zawdzięczamy wydawnictwu Rosikon Press, które wzięło nas pod swoje skrzydła, dzieląc się doświadczeniem 25 lat pracy na rynku wydawniczym. Radością są dla nas patronaty radiowej Jedynki, Gościa Niedzielnego oraz portali Przeznaczeni.pl i beneDeo.com.

Książka wychodzi już z drukarni i dzisiaj trafi transportami do księgarń w Polsce oraz naszych ośrodków. Informacje o tym, gdzie można będzie ją kupić w Fundacji Pomoc Rodzinie, znajdziecie TU.

Do zobaczenia już niebawem od Rozdziału 1 do 12

Małgorzata Rybak i ks. Jarosław Szymczak

Tags: , , ,

Categorised in: Małgorzata Rybak