Program 2: MY+RODZINA w Omaha

November 3, 2015 5:00 am

– w wersji bardzo limitowanej, bo dla naszych par trenerskich, które w najbliższy weekend poprowadzą Program dla większej ilości par. Długo bardzo przygotowywany, bardzo wyczekiwany i choć koordynowany z daleka, bo z Polski przez Małgosię z naszego International Office, to zadbany we wszystkich szczegółach.

Odbył się w Instytucie Papieża Pawła VI dla 4 par. Baaardzo intensywny. Ale też i pełen radości, bo dla par naprawdę bardzo pracujących. I jest to już samo prawdziwą nagrodą – obserwować, jak bardzo Programy zmieniają, jak bardzo małżonkom pomagają wrócić do swojej najgłębszej tożsamości.

Wraca jak refren pragnienie, żeby Programy obejmowały jak najwięcej par i to jak najwcześniej, co pozwoliłoby uniknąć wielu błędów. Ale nawet jeśli dzieci są już dorosłe i większość z nich już usamodzielniona, to ciągle jeszcze te Programowe spotkania mogą procentować i ciągle przynoszą owoce.

Dziękuję wszystkim za towarzyszenie nam modlitwą. Owocność naszych Programów to przede wszystkim wytrwała modlitwa wielu i zaangażowanie najbliższych Współpracowników.

Z serdeczną pamięcią i wdzięczną modlitwą

Fr. Jay

Tags: , ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak