Program I+You=We in Omaha

April 26, 2015 10:25 am

zgromadził 14 par o stazu od 3 do 42 lat.Niektóre pary przyjechały z daleka, niektóre z samego Omaha, z różnych parafii i różnych części miasta. Dzięki wysiłkowi tak wielu naszych absolwentów informacja o Programie dociera coraz szerzej. To pewnie dlatego tyle nas jest tym razem. I drugie tyle czeka na Program w Hastings za tydzień.

Bardzo gorliwie uczestniczy w Programie ks. Bill Safranek, proboszcz parafii, która udziela nam gościny. Mam nadzieję, że już na jesieni będzie w stanie poprowadzić P1 samodzielnie.

Niezwykłe wsparcie otrzymaliśmy od absolwentów poprzedniej edycji, od Danusi i Waldka, którzy wraz z przyjaciółmi wzięli na siebie trud przygotowania wszystkich posiłków. Tradycyjnie także pomogli nam Raye i Dan, troszcząc się o pomoc przy dekoracjach i ustawianiu sal.

Tym razem nasze pary trenerskie to Lisa i Kevin oraz Martha i Tod. Martha jest z Meksyku i dzięki temu może się zaopiekować dwoma parami, które są także z Meksyku i potrzebują czasem doprecyzowania w swoim języku. Ks. Bill myśli wręcz o zorganizowaniu P1 tylko dla par hiszpańskojęzycznych.

Dziękujemy wszystkim za pamięć w modlitwie, za wsparcie, za dobre słowa do nas kierowane.

Do usłyszenia jeszcze jutro, gdy będzie po P1.

Z modlitwą pełną wdzięczności

Fr. Jay

IMG_4927 IMG_4928 IMG_4922

 

Tags: ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak