Spotkanie z ludźmi NaPro

May 7, 2013 8:57 am

Trudno było nie spotkać się z ludźmi, których w dużej części poznałem w Omaha na EP 1 i EP 2 czy Love&Life Unlimited Conference. Na spotkanie przyszło 16 osób i była to okazja, by się poznać, podzielić swoimi doświadczeniami oraz wygłosić krótką konferencję.

W drugiej części tego spotkania dołączył do nas ks. bp Carlos Briseno, Biskup pomocniczy Diecezji Meksyk, odpowiedzialny za Vicario Episcopal, II Vicaria. W tej części administracyjnej Meksyku mieszka 1,5 mln diecezjan i jest do pomocy 250 kapłanów.

Biskup Briseno jest wielkim wsparciem dla rozwoju NaProTechnologii. Jego Dom Biskupi stał się stałym miejscem spotkań i dyskusji. Dlatego też i tym razem na spotkanie zaprosił nas do siebie.

Podczas tego spotkania i późniejszego, już w mniejszym gronie, miałem okazję przedstawić założenia naszych Programów. Księdzu Biskupowi bardzo się spodobała idea stałej formacji małżonków i w ten sposób postanowił odwiedzić nas w czasie trwania TU+YO=NOSOTROS, o czym czytaliście we wpisie po Programie.

Z modlitwą,

Padre Jota

Tags: , , ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak