swoim kliknięciem zbuduj z nami plac zabaw

April 9, 2016 5:00 am

Drodzy Przyjaciele naszych inicjatyw:

Mamy do Was wielką prośbą. Nasza Fundacja prowadzi świetlicę – Placówkę Wsparcia Dziennego (strona świetlicy w budowie). Prowadzi ją od wielu lat, z przerwą ostatnio na spełnienie nowych wymogów prawnych, a od lutego 2016 znowu, we współpracy z “Dziewczynami” z Instytutu Świętej Rodziny w roli fantastycznych opiekunek.

Nadeszła wiosna, zrobiło się ciepło, ale dzieci mają do dyspozycji tylko kawałek trawnika, gdyż plac zabaw nie nadaje się do użytku. Na nowy sprzęt/remont starego potrzeba 15 tys. złotych. Placu zabaw potrzebują także dzieci rodzin przyjeżdżających na spotkania Ogniska czy na Pielgrzymkę Rodzin.

Upartym staraniem Agnieszki Dowejko, która szukała w Niebie i na ziemi, udało się zgłosić projekt do Fundacji Aviva, która w drodze głosowania wybiera 20 inicjatyw do dotacji. Już dziś możesz oddać swój głos. Jednym kliknięciem wejdziesz na stronę inicjatywy i znajdziesz przycisk “Głosuj”:

http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,850,rodzinny-plac-zabaw.html#

Prosimy, nie odkładaj tej sprawy na kolejne otwarcie komputera – działaj z nami teraz!!! 🙂 Poproś o głos swoich bliskich, sąsiadów i znajomych z FB. Razem wygramy.

Jeśli chcesz wesprzeć projekt także wrzutką do skarbonki, możesz to zrobić tu: https://wspieram.to/projekt/6461/rodzinny-plac-zabaw Darowizny także przeliczane są na głosy.

Serdecznie dziękujemy

Fundacja Pomoc Rodzinie

889f452b-697d-48b4-9ee2-cb0b02e27347

 

aroni-738302_960_720

Tags: ,

Categorised in: Fundacja Pomoc Rodzinie