Szkolenie trenerów Programów

January 25, 2016 5:00 am

Minął bardzo intensywny weekend, w czasie którego odbyły się dwa szkolenia trenerskie. Jedno, sobotnio-niedzielne, dla pięciu par, które rozpoczynają swoją ścieżkę trenerską i drugie, krótsze, ale nie mniej intensywne, dla „starych” par trenerskich, by rozwijać już posiadane umiejętności. Wszystko w ramach rozłożonego w czasie planu nauki i certyfikacji.

Z dużym wzruszeniem uczestniczę w tych zajęciach (głównie z rozpoczynającymi proces stawania się trenerami), widząc i ogromne poświęcenie (dwie pary przyleciały z Belgii, każda z najmłodszym dzieckiem), i wielkie zaangażowanie, i dar czasu, żeby służyć jak najlepiej parom przychodzącym na Program.

Cała ich praca to nie tylko wolontariat, ale czasem także i inwestowanie czasu i środków, żeby inne pary mogły wyjść po Programie przemienione, odnowione, z nadzieją i  wiedzą, która pozwoli im pogłębić swoją relację małżeńską.

Już za chwilę Program dla Narzeczonych, potem wszystkie weekendy w lutym oddane Programom, jeszcze jeden w marcu (Program 2) i to wszystko możliwe tylko dlatego, że są pary gotowe służyć i dzielić się z innymi tym, czego doświadczyli, co usłyszeli i co zobaczyli sami dla siebie na Programie.

Jest za co dziękować!

Z pamięcią o Was i zawsze prośbą o Waszą modlitwę

Ks. J.

 

Tags: ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak