tam i z powrotem

April 11, 2013 10:06 am

Kapitan Przystani rozpoczął wczoraj kolejną podróż misyjną, która tym razem zaprowadzi go na koniec świata i jeszcze dalej (a potem – z powrotem), i potrwa 6 tygodni.

Pierwszy etap tej wyprawy to Education Phase II w Pope Paul VI Institute w Omaha, USA – czyli opieka duszpasterska w czasie szkolenia dla lekarzy NaProTechnologów i instruktorów Modelu Creightona. Nie podróżuje sam – lecz z naszym redakcyjnym Michałem, który nie mógł wziąć udziału w EP II w Łomiankach, witając akurat w tym czasie na świecie Juniora. Teraz będzie miał możliwość być w samym sercu NaProTechnologii – bardzo mu kibicujemy.

Redakcja w oczekiwaniu na znak życia Mobilnego Teamu zaczęła niemal szukać na mapie Trójkąta Bermudzkiego – czy aby nie był jednak gdzieś po drodze, mimo że do Omaha przez Karaiby to jakby nie jest najprostsza droga, lecz godzinę temu przyszedł sms:

Utknęliśmy z Michałem na lotnisku w Chicago. 25 h temu opuściliśmy Dom w Łomiankach. Za 6.5 h mamy lot to Omaha, ale w wersji stand by, tzn. jeśli będą wolne miejsca. Jeśli nie, to następny dopiero w pt. U nas teraz 0:50. Póki co, zwiedzamy lotnisko. Do usłyszenia. Z Czikagowa, Fr Jay

Zatem czekamy na opowieść o tym, jak można ciekawie i twórczo spędzić czas na lotnisku – oby nie w wersji “1 dzień”. 🙂

Podróż misyjna1M

Tags: ,

Categorised in: Ks. Jarosław Szymczak, Od Redakcji