Agnieszka Rogalska

November 24, 2014 8:49 pm

Urodzona w 1978 r., kobieta, Wielkopolanka i melancholik z urodzenia, wychowana w wielkim klanie rodziny Wnuków, żona mądrego męża, dzięki któremu stała się również mamą trójki dzieci. Magister nauk o rodzinie i wykładowca na Wydziale Studiów o Rodzinie (Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie).

W przeszłości współtwórca Przeznaczeni.pl, od 2002 roku nieprzerwanie współpracująca z Fundacją Pomoc Rodzinie, współautor pięciu Programów na Miłość i Życie (w trakcie pracy nad kolejnymi z planowanych dziewięciu), Programu dla Narzeczonych RADOŚĆ i NADZIEJA, Cyklu Akademickiego „Personalistyczne podstawy miłości małżeńskiej” oraz wielu innych inicjatyw duszpasterskich, trener.

Nieodmiennie zafascynowana ludzkimi możliwościami przemiany świata i samego siebie, zwłaszcza gdy człowiek w tym dziele jest gotów współpracować z Bogiem. Od lat zgłębiająca i tłumacząca na język praktyki istotę relacji osobowych w ujęciu Karola Wojtyły jako filozofa, etyka, teologa i poety. Towarzyszenie w rozwoju wielu studentom, zakochanym, narzeczonym i małżonkom poczytuje sobie za zaszczyt i miejsce realizacji powołania zawodowego.

Categorised in: