Jaroslaw Szymczak

October 28, 2014 10:28 pm

Ur. 1962 w Bydgoszczy.  Członek Instytutu  Świeckiego Życia Konsekrowanego Świętej Rodziny w Łomiankach koło Warszawy. Doktor teologii małżeństwa i rodziny.  Od 1988 r. pracuje na Wydziale Studiów nad Rodziną UKSW.

Duszpasterz, spowiednik, doradca małżeński i rodzinny, zwany „Ratownikiem od małżeństw” – również tych w głębokim kryzysie. Współtwórca Programów dla Małżeństw i Narzeczonych, będących dynamiczną i warsztatową formą dzielenia się latami doświadczeń pracy duszpasterskiej z parami. Przewodnik duchowy i przyjaciel wielu małżeństw i rodzin.

Kapelan Stowarzyszenia Ginekologów Katolickich, od lat współpracujący z prof. Thomasem Hilgersem – twórcą NaProTechnologii.

Członek rady Dyrektorów FertilityCare Centers International.Członek International Planning Committee i kapelan World Congress of Families w USA. W wolnym czasie także maratończyk, nurek oraz podróżnik.

Wraz z Małgorzatę Rybak autor książki “Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance” wydanej w roku 2016 nakładem Rosikon Press.

Categorised in: