wieczór autorski z "Raz się żyje"

March 7, 2016 11:31 am

pierwszy w naszym pisarskim życiu i z uwagi na nasze zarówno work, jak i life, raczej póki co ostatni, wydarzył się wczoraj we Wrocławiu w gościnnych progach zaprzyjaźnionej z nami od lat Fundacji Evangelium Vitae. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy pomogli go zorganizować, jak i wszystkim przybyłym – frekwencja przekroczyła dalece nasze wyobrażenia czy oczekiwania.

Nosimy w sobie wielką radość i wielką wdzięczność, że książka mogła w końcu ujrzeć światło dzienne i wyjść nakładem, więc był ten wieczór dla nas bardzo ważny – stał się jakąś niespodzianą nagrodą za długie miesiące samotnej pracy (bo choć wspólnej, to wykonywanej całkowicie osobno w wirtualnej przestrzeni dokumentów google, który był naszym miejscem spotkań i długich dyskusji; w rzeczywistości bowiem dzieliły nas tysiące kilometrów oceanicznej toni). Pisanie niosło ze sobą duży wysiłek także dlatego, że znajdziecie w tej książce ślady naszych niełatwych doświadczeń w dziedzinie porządkowania własnego bagażu i nawyków, ślady zmagań z pomysłami na to, czym jest praca w zespole ludzi i czym jest kierowanie innymi; ślady doświadczenia wypalenia i zmagania z pracoholizmem. Ale mamy nadzieję, że przecież przede wszystkim całe mnóstwo pozytywnych pomysłów na balansowanie – albo raczej, jak tego pragnęliśmy – na spełnione życie w obu dziedzinach: zawodowej i osobistej, w naszym office, i w rodzinie.

I choć chcielibyśmy o tej książce wiele opowiadać, nadszedł czas na prywatne spotkania Czytelników z nią samą. Liczymy na to, że to Wy nam o niej opowiecie i o to też w krótkim, bo zaledwie dwutygodniowym jawnym życiu tej książki, Was prosimy. Prosimy Was o recenzje, które będziemy mogli zamieścić na naszej stronie* oraz o te wpisywane w internetowych księgarniach czy na stronie wydawnictwa lubimyczytac.pl Jeśli książka coś w Was poruszyła, pozostawcie ślad, by żyła długo i szczęśliwie w coraz to nowych domach – również tych, które jeszcze naszej Fundacji i Programów nie znają.

M w imieniu swoim i pędzącego do Warszawy Współautora

PS. O spotkaniu poczytacie także na łamach wrocławskiego Gościa Niedzielnego: http://wroclaw.gosc.pl/doc/3013006.Jak-zachowac-balans-miedzy-praca-a-rodzina

*Można je słać na adres: loveandlifeprograms@gmail.com

Msza św.

DSC06584

Absolutnie fantastyczny konferansjer, Andrzej Rybak, który rozbawił publiczność do łez

DSC06586

Radość dedykowania książki Czytelnikom

DSC06587

Dziękujemy za zdjęcia Danusi Opali, współorganizatorce spotkania

Tags:

Categorised in: Małgorzata Rybak